Bets 10 üyelik işlemleri en güvenilir site olarak rahat bir şekilde yapılmaktadır.Bets 10 üyelik işleminizi gerçekleştirmenizin ardından rahatlıkla canlı bahis oynamaya başlayabilirsiniz.Bets 10 Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır?Siteye ücretsiz bir şekilde üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olmasının yanı sıra siteye üye olma işlemi oldukça da kolaydır.-Siteye üye olmanız için öncelikli olarak bets10 sayfasına girmeniz gerekmektedir.-Bets 10 sitesine girmenizin ardından ana sayfada bulunan hesap aç kısmına girmeniz gerekmektedir.-Hesap aç kısmına girdiğiniz zaman çıkan formu doldurmanız gerekmektedir.

Formu doldururken hangi ülkede yaşadığınız yazmayı unutmayınız.-Para birimi olarak Türk Lirasını seçiniz.-Cep telefonu numaranızı yazmanız gerekmektedir.-Bonus kodunu girerek, bonus para kazanabilirsiniz.-Bets 10 haberlerinden, sürprizlerinden, kampanyalarından yararlanmak isterseniz. Sitenin sol alt kısmında bulunan kısmı işaretlemeniz gerekmektedir.-Mesaj almak isterseniz, mesaj almak istiyorum kısmını işaretlemeniz gerekmektedir.

İşleminizi tamamlamanız için son olarak on sekiz yaşından büyük olduğunuzu onaylayarak, hesap açın kısmına tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.Bets 10 Üye Olurken Belge İsteniyor Mu?Bets 10 sitesine üyelik işlemi gerçekleştirilirken herhangi bir belge istenilmemektedir.Bets 10 Üyelik AdresiBets 10 üyelik adresi 33Bets10.com adresidir. Bu siteye giriş yaparak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkânınız bulunmaktadır. Aynı zaman da bets 10 sitesine mobil ile giriş yapmak isterseniz.

Bets 10 mobil giriş adresi 16bets10mobile.com adresi olmaktadır.Bets 10 Üyelik İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Bonus İmkânlarıBets 10 Üyelik İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler-Siteye üyelik işlemini gerçekleştirirken öncelikli olarak bilgilerinizi doğru bir şekilde vermeye özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdir de siteye kayıt olsanız dahi kaydınız silinecektir.

Kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz için öncelikli olarak on sekiz yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer on sekiz yaşını doldurmadıysanız kaydınız silinecektir.-Üye olduktan sonra istediğiniz zaman e-posta adresinizi ve telefon numaranızı değiştirebilme imkânınız bulunmaktadır.-Sadece e-posta ve telefon numaranızı değiştirme imkânınız bulunmaktadır. İsim, soyisim gibi kalıcı bilgilerinizi değiştirmek gibi bir imkânınız bulunmamaktadır.-Site içerisinde bulunan üyeliğinizi başka birine devretmek gibi bir olayınız bulunmamaktadır.-Kayıt işlemlerinizi gerçekleştirirken bütün bilgilerinizi doğru bir şekilde vermeye özen gösteriniz.Bets 10 Bonus İmkânları-Bets 10 sitesi ilk üyelik bonusu sunmaktadır.

İlk para yatırmanıza karşılık olarak 300 liraya kadar %100 bonus imkânı sunmaktadır.-Cashixir %20 para yatırma bonusu sunmaktadır.-Transfercard para çekme bonusu sunmaktadır.-PayKwik ve PayKasa %10 para yatırma bonusu sunmaktadır.-En sevdiğin oyunu oyna 50 freespin kazan imkânı sunmaktadır.-Kazaı kazan oyna 200 TL kazan imkanı sunmaktadır.-Açık poker oynayarak 100 TL kazanın sunmaktadır.-Blackjack gününde 210 TL kazanın sunmaktadır.Bets 10 üyelik her türlü imkânı sunmaktadır. Üyelerine her türlü bonus olayını sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir