Canlı destek biriminin çalışmadığı saatlerde ve diğer konularda ise Noxwin müşteri hizmetleri sayfasındaki formu doldurarak sorununuzla ilgili yardım talebinde bulunabilirsiniz. Günün 24 saati çalışan bu sistem ile birlikte, acil durumlarda da yardım alabilmek mümkündür. Bununla birlikte yine aynı sayfada Soru ve Cevap köşesinde en çok sorulan soruların cevaplarına bir bilgi bankası niteliğinde yer verilmiştir.

Burada hesap onaylama, para yatırma, para çekme gibi konularda oluşabilecek sorunların çözümüne dair birçok bilgi yer almaktadır. Bununla birlikte Bets10 bahis sitesi kuralları, şartlar ve koşullar, gizlilik sözleşmesi ve bilinçli oyun gibi çok hassas konularda da bu alanda bilgiler vardır. Eğer hesabınızın güvenliğine hayati önem veriyorsanız, bu bölümde yer alan içeriklere mutlaka göz atmanızda fayda olacaktır.

Son olarak Google ve Yandex gibi arama motorlarında göründüğü kadarıyla Bets10 telefon numarası gibi aramalar oldukça yaygın. Bir kez daha bu vesile ile söylemek gerekirse,Bets10 telefon ile destek sağlamamaktadır. Ancak çok önemli konularda ve acil durumlarda gerekli görüldüğünde Bets10 destek hattı yöneticileri sizi arayacak ve bilgilendirecektir.

Bets 10 canlı yardım ile de şikâyetlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz. Bets 10 canlı yardım bildirimi haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Ancak sabah saat 11 ile akşam saat 7 arasında sizlere yardım vermektedir. Canlı yardım ile hem yardım alabilir hem de şikâyetlerinizi sorunlarınızı siteye bildirebilirsiniz. Aynı zaman da sorun ya da şikâyetlerinizi [email protected] üzerinden de kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Bets 10 Şikâyet Konuları Nelerdir?

Bets 10 şikâyet konularından ilki siteye üye olmayan kişiler tarafından değişen site adresinin kolay bulunamıyor olmasıdır.
Bets 10 şikâyetlerinden bir diğeri de ödeme sorunlarıdır. Üyeler site içerisinde ödeme yaparken bazı sorunlar yaşadıklarını belirtmektedirler.

Bets 10 şikâyet kısımlarından bir diğeri de para çekme sorunudur. Para çekme işleminde sorunun yaşanmasında en büyük neden üyelerin ödeme alabilecekleri kadar bir tutara ulaştıklarını sanarak ödeme talep etmelerinden ve daha sonra almış oldukları red cevabından kaynaklanmaktadır. Bunun nedeni üyelerinin bakiyelerine iyice bakmamalarından ve para çekme talebinde bulunabilecek kadar tutara ulaşıp ulaşmadıklarına dikkat etmemelerinden de kaynaklanmaktadır.

Bets 10 şikâyet kısmında genellikle bu tip de şikâyetler bulunmaktadır. Bets 10 her konuda çok dikkatli olduğu gibi şikâyetler konusunda da oldukça dikkatlidir. Gelen şikâyetleri tek tek değerlendirerek çözüm bulmak için çalışmaktadırlar. Site çözümlerini bir seferlik olarak düşünmemektedir. Bulmuş olduğu bütün çözümler kalıcı ve diğer üyelerin aynı sorunu yaşamamaları ya da aynı şikâyeti bildirmemeleri için bulunmaktadır. Bu nedenle site şikâyetler konusunda da oldukça dikkatli ve titiz de davranmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir