Trendbet logoTrendbet aktif para çekme tercihleri prosedürlerinde iki değişik seçenek sunulmuştur. Bunların uğrunadır kripto para durumları, kredi kartı, Rocketpay, Envoypay, Paygiga, derhal havale, Papara, cepbank, banka aktarımı mevcut. trendbet para yatırma ve para çekme prosedürünü başarılı bir şekilde tamamlayarak bu oyunlara dahiliyet sağlayabiliyorsunuz.

Banka Havalesiyle Para Çekme: En çok sarf edilmekte olan tekniklerden birisidir. Türkiye’de etkinlik göstermekte olan her türlü finans kurumu vasıtası ile prosedürlerinizi en kısa zaman ortamında tamamlayabilirsiniz.

Gün uğrunadır en az biçimde 100 TL çekme şansınız vardır. En çok 10000 TL tek bir dahilde alınabilir. Firma, üyelerine günde 2 kere para çekim talimatı imkanını tanımıştır.Trendbet

Hızlı bir düzenin olması hesap sahibi bulunanlar uğruna büyük bir avantajdır. Çünkü para en çok 10 dakikalık bir süreç uğrunadır alınabilir. Üstelik haftanın bütün zamanlarında ve günün her zam derhâl bu prosedürü noktasına getirebilirsiniz.

Banka havalesiyle çekim için ilk olarak kullanıcı isminizi ve şifrenizi aratarak firmada çevrimiçi olmalısınız. Bunun sonrasında hesabım yazmakta olan bölümdeki trendbet para yatırma ve para çekme opsiyonuna bir kere basmanızın ardından, karşınıza istikbal olan banka havalesi seksiyonuyla gelişmeye devam ediniz.

Sistem sizi değişik bir bölgeye yönlendirecektir. Burada verilerinizi yazacağınız kutucuklar dahildir. İsminizi, soy isminizi alakalı biçimde girin.

Sonrasında T.C. kimlik numaranızı ve doğum zamanınızı da ekleyin. Sonrasında ise en az çekim limitlerinin ideal olarak en az 100 TL tutarını yazılı olarak yazın.

İşlemi onaylamanız yeterli durumda olacaktır. Sonuç olarak para derhal hesaba prosedür işi olur. İşletme, çok lüzumlu gördüğü durumlarda üyelerinden belge isteğinde bulunabilir.

Ödeme Limitleri

Papara ile Para Çekme: trendbet para yatırma ve para çekme prosedürleri banka havalesine ek olarak Papara adındaki sistem vasıtası ile de hızlı biçimde gerçekleştirilebilir.

Bunun uğruna vakitli doğru biçimde yönetmeniz lüzum ediyor. Minimum çekim oranı gene 100 TL biçimde belirtilmekte.

İki kere çekim yapılabilir. Bir kerede 10000, toplamda ise 20000 TL alabilirsiniz. Bir vakit sınırlaması olmamaktadır. Yani 7/24 çekim olasıdır. Önemli olan ise bilgileri doğru olarak girmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir