Bahsegel logoBahsegel, para yatırma işlemlerinde birçok yöntem kullanıyor. Comodo SSL güvenlik ve özel şifreleme programları kullanarak üyelerin güvenli bir şekilde finansal işlemler yapmalarını sağlıyor. Üyeler günün istedikleri saatinde güvenle bahsegel para yatırma işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Güvenli Yatırım Yöntemleri

Bahsegel, en yaygın kullanılan ve bilinen banka havalesi ve kredi kartı yöntemlerine yeni yöntemler de ekledi. İnternet alışverişlerinde güvenliği ön planda tutan üyeleri için dijital cüzdan ve elektronik kart yöntemlerini üyelerinin hizmetine sunuyor.Bahsegel para yatırma

Bunların yanında cepbank ve qr kod uygulamaları da güncellenerek yöntemlere eklendi. Papara, jeton, bitcoin, ecopayz, astropay, paykasa yöntemlerinde kişisel veya banka bilgisi istenmiyor. Hızlı ve güvenli yatırım araçları oldukları için Bahsegel ve üyelerin tercih sebebi oluyorlar.

Global yatırım araçları dışında kalan yöntemlerle yatırımlara da site yönetimi belge talebinde bulunmuyor. Üyelerin banka havalesi ve kredi kartıyla bahsegel para yatırma yaparken açıklama kısmına dikkat etmeleri gerekiyor. Bahsegel bu konuda site adı yazmamaları konusunda üyelerini uyarıyor.

Yapı kredi, Akbank, Garanti, İşbank, İng bank, Vakıfbank, Finansbank, Denizbank, PTT ve FastPay cepbank uygulamalarıyla siteye güvenle yatırım yapılabiliyor.

Hızlı QR kod ile para yatırmada artık kod okutma ve ikinci bir cihaza gerek kalmıyor. Sitedeki para yatırma bölümünden hızlı qr kodu seçerek, talimatları takip ediyorsunuz. İstenen bilgileri girdikten sonra para hesabınıza yatıyor.

Yatırım Limitleri

Bahsegel, sürekli olarak yatırım limitlerini güncelliyor. Bu nedenle üyelerin yatırım yapmadan önce canlı destek hattından bilgi almaları önemlidir.

Müşteri temsilcisinden alınan güncel bilgiye göre; hızlı qr kodla minimum 100, maksimum 4000 lira yatırım yapabiliyorsunuz.

Papara ve jetonla 50 ile 20000, Cepbankla 50 ile 4000, ecopayzla 25 ile 10000, astropayla 25 ile 2000, paykasayla 25 ile 50000, banka havalesiyle 1000 ile 100.000 lira arasında yatırım yapılabiliyor. Bitcoinle minimum 100 lira yatırılabiliyorken üst sınır bulunmuyor.

Siteye yatırımlar Türk lirası olarak yapılabiliyor. Euro ve dolarla yatırım yapıldığında güncel kur üzerinden liraya çevrilerek hesaba aktarılıyor.

Yatırım yaparken üyeler kendi hesap numaralarını ve bilgilerini kullanmak zorundalar. Üyeler kendi adları dışında başka kredi kartlarıyla yatırım yapamıyorlar. Bahsegel bu konuda üyeleri uyarıyor.

Yatırım Şartları

  • Banka ve limit bilgileri devamlı güncelleniyor. Üyelerin güncel bilgileri takip etmeleri zorunludur. Yapılacak yanlış bir işlemden Bahsegel sorumlu değildir.
  • Üyeler, mutlaka bahsegel para yatırma işlemlerini kendi adlarıyla yapmalıdırlar.
  • Cepbankla yatırım 30 dakika içinde gerçekleşiyor. Gecikme halinde canlı destek hattıyla irtibata geçilmelidir.
  • Üyeler yatırım limitlerinin artırılmasını istiyorlarsa [email protected] adresine mail atmaları gerekiyor.
  • Bahsegel gerek gördüğü hallerde bir üyenin herhangi bir yöntemle para yatırmasını kısıtlayabilir veya tamamen gelleyebilir.

Tükenmeyecek Yatırım Bonusları

Bahsegel, hoş geldin bonusunda yeni üyelerine cazip imkânlar sunuyor. Başka siteler ilk yatırımlara hoş geldin bonusu verirken Bahsegel, ilk 5 yatırıma hoş geldin bonusu veriyor.

Yeni üyeler ilk beş gün boyunca yatırım yaparlarsa 1500 liraya kadar bonus kazanma şansları bulunuyor. Bunun için de siteye minimum 50 lira veya üzeri yatırım yapmaları gerekiyor.

Hoş geldin bonusu bununla bitmiyor. Beş gün boyunca yatırım yapan üyelere günlük 50’şer ücretsiz oyun çevirme hediye ediliyor. Bonusların çevrim şartı bulunuyor.

Cepbank, Ecopayz, Astropay, Paykasa, Jeton, PTT, FastPay, QR Kod /Referans Koduyla yatırımlara %20 yatırım bonusu veriliyor. Bonusun alınabilmesi için minimum 25 lira yatırım yapılması gerekiyor.

Hızlı Havale, kredi kartı ve bitcoin yöntemleriyle 100 lira ve üzeri yatırımlara bonus veriliyor. Bu bonus otomatik olarak yatırımdan sonra hesaba yatırılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir