Bets 10 para yatırma işlemi için birçok seçenek bulunmaktadır. Üstelik bets 10 para yatırma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bets 10 Kredi Kart ile Para Yatırma

Bets 10 kredi kartı ile para yatırma işlemi Visa / Mastercard / MaestroCard kartları ile yapılmaktadır. Minimum 25, Maksimum 1.300 TL Bets10 sayfasından doğru para yatırma imkânı bulunmaktadır. Ancak dikkate alınması gereken bazı kurallar bulunmaktadır.

-Bunlardan ilki bu kartlar ile para yatırma işlemini sadece eski üyeler ve VIP üyeler yapabilmektedir.

Kredi kart işlemlerinde yer alan ters ibraz imkânından dolayı yeni üyelerin kredi kartı işlemini genelde kabul etmemektedir.

-Kredi kartı yöntemi ile para yatırma işlemi için kesinlikle müşteri hizmetleri servisine danışılması gerekmektedir.

-Para yatırma işlemini gerçekleştirmeden önce kredi kartı limitinin yeterli olup olmadığına bakılması gerekmektedir.

Bets 10 Havale İle Para Yatırma

Bets 10 havale ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle operatörün banka hesap numarasını bilmeniz gerekmektedir. Hesap numarası bahis sitesinin para yatırma sayfasında yer almaktadır. Havale ile para yatırma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için internet bankacılığı hesabınızı kullanmanız sizin için daha rahat olacaktır.

Bets 10 Cepbank ile Para Yatırma

-İlk olarak para yatırma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için bankanın internet şubesinden ya da ATM’den cepbank tanımlamasını yapmanız gerekmektedir.

-İnternet bankacılığı sayfasına giriş yaparak cepbank özelliğinizi aktif yapmanız gerekmektedir.

-Sonrasında para yatırmak istediğiniz cep telefonu numarasını yazmanız gerekmektedir.

Cep telefonunuza gelen şifre ile ne kadar para yatırmak istiyorsanız. Para yatırma işleminizi gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır.

Bets 10 Diğer Para Yatırma Yöntemleri

Bets 10 diğer para yatırma yöntemleri; Ecopayz, PayKasa, PayKwik, Cashixir şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Ecopayz ile para yatırma işlemi, online cüzdanlardan biri olarak bilinen ve Türkiye’de pek çok kullanıcının tercihi olan Ecopayz ile sizler en az 10 TL, en fazla 50.000 TL para yatırma şeklinde yapılmaktadır.
PayKasa ile para yatırma, online ön ödemeli sistemlerden biri olan Paykasa ile sizler sitede en az 10 Euro, en fazla 5000 Euro civarında bir para yatırabilirsiniz. Bu sistem olabildiğince güvenilir ve anlık işlemlerle şekil almaktadır. İşlemlerinizi gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır.

PayKwik ile para yatırma, bu yöntemin genel alt limiti 10 Euro, üst limiti ise 2.000 Euro şeklinde gerçekleştirilmektedir.
Cashixir ile para yatırma, Cashixir en az limiti 10 Euro, en üst limiti ise 10.000 Euro şeklinde gerçekleştirilmektedir.
Diğer bets 10 para yatırma işlemleri de bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bets 10 para yatırma işlemlerinizi istediğiniz seçeneği kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli olduğu kadar aynı zaman da kolay işlemlerle de para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Site sizlere birçok para yatırma işlemi imkânı sunmaktadır sizlere kalan size uyanı tercih etmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir