Betpas para çekme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak kartın size ait olması gerekmektedir. Kayıt işlemleri sırasında yazmış olduğunuz isim, soyisim ile kartın üzerinde bulunan isim, soyisimin uyuşması gerekmektedir. Aksi taktir de herhangi bir para çekme işleminde bulunamazsınız.

Bunun nedeni ise hesabın başkalarının eline geçmesi durumudur. Kısaca güvenlik nedeni ile üyelik gerçekleştirilirken verdiğiniz bilgiler ile kartınız da bulunan bilgilerin aynı olması gerekmektedir.

Hesabınızdan para çekmeniz için öncelikle siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bakiyeniz de 50 Euro ve üzerinde bir ücret var ise VISA / MASTERCARD / TRANSFERCARD bağlantılarından herhangi birine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında açılan ekranda kart bilgilerinizi, son kullanma tarihini ve CVC2 kodunu doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Bu işlemlerinizi yapmanızın ardından paranız kredi kartınıza bakiye olarak aktarılacaktır. Kredi kartına para çekme limiti günlük 2.500 Euro olarak belirlenmektedir. Betpas para çekme işleminizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Betpas Havale ile Para Çekme

Kendinize ait bir kredi kartınız yok ise o zaman Betpas havale ile para çekme işleminizi banka hesabına havale ile gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem fazla tercih edilmemektedir. Bunun nedeni ise paranın banka hesabına yedi iş günü içerisinde geçiyor olmasıdır. Paranın kısa bir süre içerisinde elinize ulaşmasını istiyor iseniz o zaman diğer seçenekleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Betpas havale ile para çekme işleminizi gerçekleştirmek için öncelikle hesabınıza giriş yapınız. Ardından sağ üst köşede yer alan Hesabım > Para çekme kısmına tıklayınız. Çıkan seçenekleri içerisinden Banka havalesi işlemin tercih ediniz. Açılan diğer bir sayfada hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurunuz. Banka hesabınıza tek seferde en az 250 Euro, en fazla 10.000 Euro çekebilme imkanınız bulunmaktadır. Bankanızın yurt dışından gelen paradan miktarına göre belirleyeceği oranda kesinti yapabileceğini de unutmayınız.

Betpas Cepbank ile Para Çekme

Betpas cepbank ile para çekmeniz için öncelikli olarak cep telefonu numaranızı ya da isterseniz bir arkadaşınızın cep telefonu numarasını cepbank imkânı sunan bankalardan birisine göndermeniz gerekmektedir. Ardından göndermiş olduğunuz cep telefonu numarasına para çekmenize yarayacak olan bir şifre gönderilecektir.

Bu işlemin ardından cepbank ile para yatırma sayfasına gelerek, oradaki formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurmanızın ardından en geç üç gün içerisinde paranız hesabınızda olacaktır.

Betpas Diğer Para Çekme Yöntemleri

Betpas diğer para çekme yöntemleri; Ecopayz ile para çekme, Transfercard ile para çekme, Ecocard, Ecocard, Neteller gibi yollarla da para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Betpas para çekme işleminizi yukarıda görünen yollar ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Hangi seçenek ile para çekmeniz daha kolay ise o yolu seçerek para çekme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir